+370 (611) 11371 Kontaktai Akustiniai sprendimai Minkšti baldai Kėdės Stalai Apie mus Logo
Logo
Biuro baldai

Biuro baldai: reguliuojamo aukščio stalai ir biuro kėdės

Padedame verslams sukurti jaukią ir ergonominę darbinę aplinką
Šiandien reguliuojamo aukščio stalai gali būti labai įvairūs: reguliuojamo aukščio stalas reguliuojamas sukant ypatinga metalinę rankenėlę, kitas reguliuojamo aukščio stalas su išsiskiriančia savo ypatinga savybe greitai keisti ypatinga reguliuojamo aukščio stalo aukštį kuris valdomas elektrinių pavarų pagalba.

Biuro baldai

Ieškantiems komforto ir puikios ergonomikos sprendimų

Kiekviename šiuolaikiškame biure itin svarbūs modernūs akustiniai sprendimai ne tik slopinantys triukšmą, pašalinius garsus, bet suteikiantys biurų erdvėms jaukumo.

Kiekvienas sutiksite, kad norint jaustis patogiai dažnai nepakanka tik gero apšvietimo bei tinkamos kėdės, tam reikalinga ir gera akustika. Akustiniai sprendimai svarbūs visose visuomeninės patalpose, ypač ten, kur praleidžiame daug laiko. Tai gali būti švietimo, sveikatos priežiūros ar ugdymo įstaigos, taip pat biurai, konferencijų salės ar prekybos centrai. Pastarosiose vietose dažnai susiduriame su ganėtinai dideliu triukšmu, kuris trikdo ir neleidžia susikaupti ypač bendraujant. Visgi, toks įprastas ir kasdienis dalykas priveda prie unikalios situacijos, kuomet siekdami geriau suprasti vienas kitą pradedame garsiau kalbėti. Tačiau, tokiu pat principu vadovaujasi ir visi kiti patalpoje esantys žmonės ir triukšmo lygis tik dar labiau auga. Akustikos sistemų ekspertas iš Italijos Federico Ferrari teigia, kad kokybiška akustika, nors ir mažiau akcentuojama, yra lygiai tokia pat svarbi, kaip ir apšvietimas bei baldai prie kurių dirbama. Ekspertas pabrėžė, kad bloga akustika sukelia tokias sveikatos problemas kaip galvos skausmas ar nuovargis bei pastebi, jog triukšmingoje aplinkoje darbuotojas dėl dėmesio koncentracijos stokos užduotis gali atlikti net iki dviejų kartų ilgiau. Tokį produktyvumo smukimą patvirtina ir "World Green Building Council atliktas tyrimas, kurio rezultatai parodė, jog triukšmas darbuotojų produktyvumą sumažina net iki 66 %. Ieškant tinkamų būdų, kaip pagerinti situaciją, teisingi akustiniai sprendimai yra vienas iš jų. Gera akustika kuria ramią, darnią darbo aplinką, padeda darbuotojams užmegzti socialinius ryšius, gerina informacijos sklaidą ir įsisavinimą, didina darbo efektyvumą. Norint darbuotojams suteikti daugiau privatumo ir komforto vienas tinkamiausių akustinių sprendimų yra akustiniai baldai, kurie ypač praverčia atvirojo plano biuruose, siekiant sugerti garsus ir neleisti triukšmui plėstis erdvėje. Renkantis šį variantą galima rasti sprendimų, atitinkančių bet kokius poreikius ir derančių prie bet kokio interjero dizaino.

Rinktis akustinius sprendimus ...

Kokybiška biuro kėdė nebūtinai turi spindėti auksu, kad būtų tikrai labai gera ir komfortiška. Išsirinkti gerą kėdę gali padėti geras specialistas.

Pačios geriausios biuro kėdės yra ergonomiškos kėdės puikiai gebančios prisitaikyti prie kiekvieno individualaus kėdės naudotojo. Mūsų biuro kėdės yra ilgo laiko naudotojų išbandytos kokybiškos biuro kėdės, skirtos kiekvienam žmogui vertinančiam kokybę ir komfortą. Puikioje orior.lt biuro kėdžių galerijoje galima rasti įvairių kėdžių su patogiais aukštais ar žemais atlošais aptrauktais kokybiškomis medžiagomis ar tinkleliais, patogiais ir lanksčiai reguliuojamais porankiais, bei lengvai ir greitai prisitaikančia, sureguliuojama sėdimąja dalimi. Priklausomai nuo patikusio modelio biuro kėdės kainos svyruoja nemažai, bet gaunamas papildomas kėdės funkcionalumas suteikia puikias galimybes ilgai ir patogiai dirbti niekieno netrukdomam ilgas darbo valandas biure ar namuose. Išsirinkite savo biuro kėdės modelį, bei reikiamą funkcionalumą su medžiagomis ir pristatysime Jūsų pasirinktą geriausią biuro kėdę Jūsų nurodytu adresu. Neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis yra sėdėjimas. Sėdėdami mes mokomės, valgome, dirbame, kartais leidžiame laisvalaikį. Ši, kasdienė mūsų gyvenimo dalis yra absoliučiai nepakeičiama, kadangi norint atlikti savo pareigas ar kitus kasdienius darbus, nustoti sėdėti tiesiog neįmanoma. Atlikti moksliniai tyrimai rodo, kad vis daugiau žmonių sėdi 10 ar net daugiau valandų per parą. Tad šiais laikais, toks gyvenimo būdas yra visiškai normalus ir įprastas. Kėdės tampa vienu pagrindiniu kasdienio gyvenimo palydovu, suteikiančiu geresnes darbo sąlygas. Biuro kėdės įstaigose tampa pagrindiniu darbo įrankiu, galinčiu įtakoti darbuotojo efektyvumą, motyvaciją, o klientams virsti teikiamų paslaugų kokybės garantu. Todėl nusprendus atitinkamai investuoti į biuro kėdes yra atveriamos visos galimybės sukurti praktišką, žaismingą darbo aplinką bei jaukius laukiamuosius ar poilsio zonas. Juolab, kad naujos, patogios bei stilingos biuro kėdės tampa neatsiejamu modernumo standartu daugelyje švietimo, sveikatos priežiūros ir ugdymo įstaigų, taip pat, biurų, konferencijų salių bei prekybos centrų. Esant individualiems reikalavimams, platus biuro kėdžių asortimentas leidžia rinktis pagal patikusią spalvą, siekiant priderinti kėdę prie vidaus patalpų interjero dizaino ar rinktis pagal norimą audinį, kurį malonu liesti bei lengva prižiūrėti. Išsirinkti gali būti lengviau susipažinus su biuro kėdžių įmontuotais mechanizmais, kurie išskiria kėdes savo savybėmis ir funkcionalumu. Mechanizuotos kėdės gali gebėti atkartoti fiziologinius stuburo linkius bei prisitaikyti prie sėdinčiojo kūno sudėjimo. Toks kėdės pasirinkimas ne tik puošia aplinką, bet ir padeda jaustis komfortabiliai ir saugiai.

Rinktis biuro kėdes ...

Greitas gyvenimo būdas priverčia visus atsigręžti ne tik į ergonomiką, bet ir į ergonomiškai įrengtą darbo vietą. Šiandien labai populiarus ir darbuotojų vertinamas ekologiškumas

Greitai besikeičiantis požiūris į darbo aplinką ir technologinis progresas vis labiau įtakoja darbo procesų organizavimo ir biuro baldų tendencijas. Kasmet biuro ergonomiškumas tampa vienu iš svarbiausių, ryškiausių ir populiariausių biuro pasirinkimų. Ergonomika kompleksiškai nagrinėja žmogaus galimybes ir ypatumus darbe, kurios įtakoja vis geresnes dirbančiųjų sąlygas. Tiesa, jog funkcionalūs ir ergonomiški produktai paverčia kasdienį gyvenimą patogesniu. Tad planuojant įsigyti ergonomišką baldąrekomenduotina pasikonsultuoti su ekspertu dirbančiu šioje srityje ir galinčiu rekomenduoti reikalingas individualaus gaminio savybes ar funkcijas. Greičiausiai, didžiausio dėmesio sulaukę baldai ergonomikos srityje  biuro kėdės ir reguliuojamo aukščio stalai su kompiuterinėms darbo vietoms skirtais įvairiais naudingais priedais. Šiais laikais, kuriamos biuro kėdės yra gaminamos pagal žmogaus kūno anatomiją išformuotu atlošu ir su papildomais reguliuojamais priedais. Tačiau, norint taisyklingai naudotis šiais baldais, reikėtų vadovautis ergonomiškos darbo vietos principais. Jais vadovaujantis mažėja susirgimų rizika, gerėja savijauta, didėja produktyvumas, o atliekamas darbas tampa malonesniu ir efektyvesniu. Specialistų teigimu, prie ergonomiškos darbo vietos kūrimo galima prisidėti ir patiems, tereikia laikytis šių rekomendacijų:

Dirbant kompiuteriu nuotolis nuo akių iki ekrano turėtų būti per ištiestos rankos ilgį (maždaug 50-60 cm). Ekrano viršus pakreiptas pagal akių lygį arba truputį aukščiau.

Sėdint, pečiai atpalaiduoti, tiesi kaklo ir galvos padėtis. Nugara atremta į atlošą.

Rankos sulenktos per alkūnes stačiu kampu. Alkūnės ir plaštakos – tiesioje linijoje, nesiremiama į porankius.

Sėdint, išlaikomas status 90 laipsnių kampas tarp pusiaujo ir kelių. Pėdos tvirtai padėtos ant žemės arba ant kojų atramos.

Pateiktos rekomendacijos atspindi pagrindinę tinkamos ergonomikos sąlygą –  individualų fizinių poreikių tenkinimą.

Rinktis ergonominiai baldus ...

Minkšti baldai visuomet žavi savo įdomiu dizainu ir spalvų gama. Pamačius juos visuomet norisi prisėsti, pailsėti ar tiesiog ramiai praleisti laiką.

p>Minkšti baldai dažniausiai naudojami poilsio zonose, laukiamuosiuose ir panašiose didelį žmonių srautą priimančiose vietose. Tad dažnai tenka dėl jų „pakovoti“, nors žmonės besinaudojantys jais nuolatos keičiasi. Viešosiose erdvėse minkštų baldų  naudojimas yra nuolatinis, todėl be galo svarbi tinkama jų priežiūra. Baldų apmušalai yra gaminami naudojant medvilnę, vilną, šilką, liną, viskozę, akrilą ar kitas medžiagas.  Kad baldai ilgai tarnautų ir džiugintų savo nepriekaištinga išvaizda reikėtų vengti juos sutepti. Visgi, taip nutikus atnaujinti baldą reikėtų nuo dulkių pašalinimo. Siauru antgaliu, kruopščiai išsiurbus medžiaginį audinį, pasišalina paviršiniai nešvarumai, o svarbiausia, valant toliau, nebelieka rizikos ištepti audinį su jau pašalintomis dulkėmis ir kitais nešvarumais. Tačiau, jei nutiko taip, kad ant audinio išsiliejo koks nors skystis, pirmiausia reikėtų kuo skubiau sustabdyti dėmės plitimą ir ją nusausinti. Taisyklingas sausinimas yra tuomet, kai dėmė yra prispausta iš viršaus, naudojant švarų, geriausiai baltą, skudurėlį arba popierinius rankšluosčius. Valant įsisenėjusias dėmes svarbu atskirti iš kokios medžiagos pagamintas apmušalas. Abejojant galima patikrinti baldo etiketėje esančią informaciją. Joje ne tik rašoma iš kokios medžiagos pagamintas baldas, bet ir tai kaip jį valyti ir prižiūrėti. Baldų gamintojai naudoja šiuos kodus:
W – valyti priemonėmis sudarytomis vandens pagrindu
S – valyti priemonėmis kurių sudėtyje nėra vandens
SW – galima valyti abiem prieš tai paminėtais būdais
X – šiam baldui turi būti skirtas profesionalus minkštų baldų valymas namuose. Pamatę šį kodą nerizikuokite valyti patys, nes greičiausiai tik sugadinsite audinį ir dėmė liks nepašalinta.
Neradus etiketės, pasirinktą valymo būdą rekomenduojama išbandyti mažiausiai matomoje vietoje, įvertinus ar naudojama priemonė nekenkia audiniui.

Rinktis minkštus baldus ...

Kiekvienas svarbus svečias pirmuosius savo žingsnius įžengia pro svarbiausią priimamajį, kuris geriausiai reprezentuoja verslo požiūrį į verslą ir savo klientus.

Itin patogūs, praktiški ir funkcionalūs priimamojo baldai turėtų būti kiekviename šiuolaikiškame biure. Mūsų dizaineriai padės sukurti išskirtinį, unikalų įvaizdį su orior.lt biuro baldais. O jeigu norite galėsime pasiūlyti modulinius sprendinius, tinkančius jūsų verslo priimamajam (Angl. reception desk furniture).

Rinktis priimamojo baldus ...

Patogūs ir funkcionalūs rašomieji stalai gali ir papuošti ir puikiai atlikti savo ergonomiškos darbo vietos funkciją su reguliuojamo aukščio funkcijomis.

Šiandieniniai išmanieji biurai gali suteikti puikių ir išskirtinių privalumų, kurių lengvai neatrasi nedideliuose biuruose. Išmanieji stalai turi labai daug privalumų nuo tokios smulkmenos, kaip laiko planavimas, darbo vietų (išmaniųjų stalų) rezervavimas ir greitas darbo vietos atradimas biure. Bet šie išskirtinumai ne tik padeda greitai atrasti reikiamą darbo vietą, bet ir sutaupyti vadybininko darbo vietą. Jeigu norite daugiau sužinoti apie išmaniuosius stalus parašykite mums žinutę ir projektų vadovas prisidės savo puikiomis žiniomis prie Jūsų biuro darbo efektyvumo padidinimo. Taigi kaip supratote rašomieji stalai gali būti ne tik kelios stacionariai sukaltos lentelės, bet ir puikūs stalai, prisitaikantys prie kiekvieno individualaus vartotojo kūno sudėjimo. Išsiskirkite iš kitų ir pasiūlykite savo esamiems ir naujiems darbuotojams geresnę sveikatą įrengdami itin funkcionalius reguliuojamo aukščio stalus, o ten kur nėra reikalingas šis funkcionalums įrenkite paprastus stacionarius rašomuosius stalus.

Rinktis rašomuosius stalus ...

Komfortiški, tvirti, minimalistiniai, patogūs vadovo baldai – kiekvieno sėkmingo vadovo svajonė, kurią galima nesunkiai išpildyti su orior.lt komanda.

Minimalistiniai vadovo baldai padeda puikiai susikoncentruoti ties tuo ką atliekate geriausiai. Reguliuojamo aukščio rašomasis stalas kiekvienam vadovui padės dirbti patogiai tiek atsisėdus, tiek stovint, kokybiška ergonomiška kėdė padės pasiilsėti po intensyvios aktyvios veiklos, o neapkrautas minimalistinis natūralaus medžio stalviršis prisidės prie kokybiško oro. Svečiams numatyti patogūs krėslai padės maloniai aptarti svarbius verslo klausimus. Išsirinkite vadovo baldus iš plačios kokybiškų vadovo baldų galerijos.

Rinktis vadovo baldus ...

Reikia patikimo interjero dizainerio patarimo? Planuojate atnaujinti savo biuro erdves ir ieškote puikaus interjero dizainerio? Parašykite mums žinutę el.paštu ar kontaktuose nurodytu telefonu ir galėsime rekomenduoti keletą dizainerių, kurie padės jums sukurti išskirtinį interjerą kiekviename biuro ar namų kampelyje.

Interjero dizaineris padės iš naujo sukurti jūsų biuro erdves, transformuoti biurą į šiuolaikišką, ergonomišką biuro aplinką, bei įnešti naujos energijos panaudojant moderniausius sprendinius. Interjero dizaineris padės atnaujinti patalpų erdves panaudojant gaminamus reguliuojamo aukščio stalus ir kitų gamintojų geriausius biuro baldus. Klientams, kurie pageidauja iš anksto matyti kaip atrodys suprojektuota biuro ar namų ervė, dizaineriai sukurs reprezentatyvias interjero vizualizacijas, panaudojant šiuolaikiškus sprendinius su 3D grafika. Tokiais atvejais iš anksto matysite tai kas Jums svarbu. Sukurtos vizualizacijos supaprastins darbus ne tik statybų rangovams, bet ir Jūsų pasirinktų ergonomiškų biuro baldų gamintojams.

Žiūrėti ...

ERGONOMINĖS DARBO VIETOS NAUDOTOJAI

Jaučiasi

87%
Energingesni
66%
Produktyvesni
89%
Dėmesingesni
150%
Laimingesni

Modernu ir patogu

Ergonominiai biuro baldai

Patogūs, išskirtiniai biuro baldai kiekvienam šiuolaikiškam biurui

Patinka mūsų darbai?

Reikia gero patarimo ir greito atsakymo?

Patinka mūsų darbai?

Reikia gero patarimo ir greito atsakymo?
×Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu.   Daugiau apie slapukus

Visos teisės saugomos © nuo 2019 Orior Baldai   Svetainę sukūrė Dimax: Web & SEO   Privatumas